Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8756
Stary 03.11.2011, 23:00
11 straconych bramek w 3 meczach w LE, to powinno dac do myslenia Panu Maaskantowi.

wolfy, obrona nie w całości. Jovanović na PO i Diaz na środku to na wiosnę jest w sam raz.
Ważne aby Maaskant wreszcie przejrzał na oczy i wywalił Jaliensa z 11-tki. (na środku Diaz,Chavez... Jaliens out !)
Ważne też aby Stan sprowadził dobrego LO. W grze obronnej przydałby sie też ktoś lepszy od Wilka czy Sobola na środku pomocy i bardziej kreatywny od nich, ale to praca Stana na koniec tej części sezonu.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.11.2011 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując