Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8755
Stary 03.11.2011, 22:59
Głupi mecz, 4-1 to było w Holandii ale tam nic nie mieliśmy do powiedzenia, była przepaść. A tutaj.. remis spokojnie do wyciągnięcia, ale nie z taką obroną Wisły. Troszkę szczęscia na przodzie też brakowało, Fulham co kopnął to gol po sytuacjach których nie powinny mieć miejsca, no ale obrona..
Szkoda że aż 6 podstawowych kontuzjowych i problemy z Ilievem, Jovanovicem bo można byłoby się pokusić o wygraną
Ostatnio edytowane przez CH. : 03.11.2011 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując