Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
8753
03.11.2011, 22:58
Ludzie ..... przypomijcie sobie z kim odpadalismy rok temu i dwa lata temu ... i juz zaczniecie patrzec optymistycznie
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz