|
Sergiej klasa, najgorzej jest zawsze na drugi dzień po takim meczu. Też mam nadzieję, że nie zobaczę już Jaliensa w Wiśle (ale rozum podpowiada co innego).
Nasi kibice dowiedli, że to nam należy się drużyna na europejskim poziomie.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|