Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8742
Stary 03.11.2011, 22:48
jedyne co cieszy to ladna gra z przodu choc nie rewelacyjna ale akcje jakies juz sa... derby beda nasze a obrona jest kiepska....jedyny dobry pilkarz dzisiaj na obronie to diaz widac ze chlop sie stara i powinien grac od najblizszego spotkania zamiast jaliensa bo ten z kolei to nie wiem czy nawet w rezerwach powinien grac...szanuje masskanta ale qrwa mac ilez mozna stawiac na takiego patalacha trudno trzeba to przezyc i za rok bedzie lepiej...
i na dobre i na zle ja i tak kocham cie....
Odpowiedz cytując