jedyne co cieszy to ladna gra z przodu choc nie rewelacyjna ale akcje jakies juz sa... derby beda nasze a obrona jest kiepska....jedyny dobry pilkarz dzisiaj na obronie to diaz

widac ze chlop sie stara i powinien grac od najblizszego spotkania zamiast jaliensa bo ten z kolei to nie wiem czy nawet w rezerwach powinien grac...szanuje masskanta ale qrwa mac ilez mozna stawiac na takiego patalacha

trudno trzeba to przezyc i za rok bedzie lepiej...
i na dobre i na zle ja i tak kocham cie....