bartekd16 napisał(a):

Ale gniotą tego Jaliensa w studiu
|
I dobrze. Nie wiem co chłop by musiał zrobić, żeby zmienić swój obraz. Przecież on nie zagrał pół dobrego meczu odkąd przyszedł! Jeśli mu coś wyjdzie (od wielkiego święta) to jest to fart i nieopisany szok dla widzów.
Do tego dorzucić Kirma i zawał gotowy. Dobrze, że serce młode to może jakoś przetrwam
Cóż... Liczmy na cud. Wierzyć w końcu trzeba i gdzies ta wiara i nadzieja (matką głupich- wiem

) jest...