Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8726
Stary 03.11.2011, 22:08
bartekd16 napisał(a):Wyświetl post
Ale gniotą tego Jaliensa w studiu
I dobrze. Nie wiem co chłop by musiał zrobić, żeby zmienić swój obraz. Przecież on nie zagrał pół dobrego meczu odkąd przyszedł! Jeśli mu coś wyjdzie (od wielkiego święta) to jest to fart i nieopisany szok dla widzów.

Do tego dorzucić Kirma i zawał gotowy. Dobrze, że serce młode to może jakoś przetrwam

Cóż... Liczmy na cud. Wierzyć w końcu trzeba i gdzies ta wiara i nadzieja (matką głupich- wiem ) jest...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując