Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
krakow2009
Member
Od: 03.2009
Offline
#
8725
03.11.2011, 22:08
Jedyne moje marzenie zeby Wisełka zagrała z taką wolą wallki w niedziele w Derbach z parchami.
krakow2009
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakow2009
Znajdź inne posty napisane przez krakow2009