|
Niestety na razie wyglada to tak, jakby Fulham przyśpieszało wtedy gdy jest remis i że (przy naszej obronie) są w stanie strzelić tyle bramek ile potrzebne im będzie do wygranej. Fajnie, że piro się pojawiło...
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
|