|
Ah ta zawisc, po pierwszej polowie tu widze polowa sie tnie bo Wisla nie przegrywa 4-5:0
45 minut, moze cos jeszcze sie uda zrobic jak wejdzie Iliev, Jovanović i byc moze Cvetan na system 4 4 2 ... ale Fulham robi bledy, przez co miejsce Wisle... tylko ten karzel...
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|