Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
8718
03.11.2011, 22:01
Praca, walka, pressing - takie mecze chce oglądać. Widząc takei podejście gdzieś mam punkty. Rewelacja!
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann