Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8716
Stary 03.11.2011, 22:00
Dużo miejsca do gry można tylko żałować,że nie ma Maora i Patryka mogliby sobie niezle pograć ,na chwile obecną jest dobrze biorąc pod uwage w składzie jakim gramy.
Iliev może coś zmieni
doping niesamowity
Odpowiedz cytując