whistar napisał(a):

Doping lepszy niż w wielu meczach w Krakowie, ale co za ....a odpaliła te race? Jakim trzeba być pojebusem ?
|
A jakim trzeba być pojebusem żeby im tego zabronić albo krytykować!? Pięknie i oby tak dalej zAJebisty doping! Wierzę że damy rade!