Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
8710
03.11.2011, 21:58
sie uczepiliscie Bruda .. gosc ktory ma chyba mniej rozegranych minut w Wisle niz Dawidowski, wychodzi na Fulham i co gosc ma zrobic ... zapierdalac tylko mu zostalo ....
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz