Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8710
Stary 03.11.2011, 21:58
sie uczepiliscie Bruda .. gosc ktory ma chyba mniej rozegranych minut w Wisle niz Dawidowski, wychodzi na Fulham i co gosc ma zrobic ... zapierdalac tylko mu zostalo ....
Odpowiedz cytując