Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8704
Stary 03.11.2011, 21:56
brud gra nienajgorzej i sie nie przyp*** sie do niego najgorszy jest jaliens zawalil nam znowu bramke niech juz spada z naszej druzyny Kibice brawo jest Piro jest impreza
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 03.11.2011 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując