Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8702
Stary 03.11.2011, 21:56
Obiektywnie to pierwsza połowa nieźle, choć bez większych zaskoczeń. Na plus: gra Garguły i Kirma, nie tylko przy akcji bramkowej. Łukasz nieźle rozdziela piłki, a Kirm na skrzydle potrafi wygrywać pojedynki 1 na 1.

Na minus oczywiście gra naszych stoperów Diaza i Jaliensa. Szczególnie Kew popełnił błąd przy 2 bramce, głupio wdał się w utarczkę z Zamorą no i ogólnie nie wygląda zbyt pewnie.

Brud - za wysokie progi. To nie jego wina, że gra dzisiaj. On po prostu jest za słaby. Miły chłopak, podobnie jak Mati Kowalski, czy Konrad Gołoś.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując