Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
8701
03.11.2011, 21:56
whistar
napisał(a):
Doping lepszy niż w wielu meczach w Krakowie, ale co za ....a odpaliła te race? Jakim trzeba być pojebusem
?
trzeba byc fanatykiem ....
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz