klusek106 napisał(a):

Krzyczcie wiecej ze chcecie Bruda
|
No nie gadaj już! Parę błędów, ale też parę ciekawych zagrań. Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie za dużo nie pograł, a został od razu rzucony na głęboką wodę (czyt. hordę wkurzonych Anglików), to nie jest źle. Nie odstaje.