Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8684
Stary 03.11.2011, 21:07
Wiem że to niemożliwe, ale ...nie pisz już głupot.
Derby będą dla Maaskanta decydujące.

...a tu już 0-1 .
...ale za to nasi kibice górą, doping mamy lepszy.

GOOOOOL !!!!! 1-1. I ulubieniec naszego forum ...Kirm.

No cóż, do przerwy 1-2, szkoda tej bramki bo Fulham cudów nie gra. Palijć po raz kolejny pokazuje że nie mamy LO, Wilk po raz kolejny zawala bramkę, a Brud ... przemilczę, Jaliens to chyba najsłabszy piłkarz Wisły a miał być gwiazdą ... Kirm na 3 sytuacje w jednej zachował sie dobrze (ale i tak lepszy od Nnueza, na drugiej flance), sędzia coś nam pacyfikuje Bitiona i ogólnie ...źle nie jest, ale dobrze też nie.

No i Diaz, hmm poczekajmy do końca meczu ale to może być nasz środkowy obrońca ..na stałe. Jaliens przy nim to Junior, hmm dziwne bo uważałem że Juinior Diaz w Wiśle to całkowite nieporozumienie, a tymczasem może mamy dla niego idealną pozycje w zespole, środek obrony.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.11.2011 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując