|
A czy Wy musicie być tacy od razu wredni. Przed pierwszym gwizdkiem odbieracie pracownikom Wisły,zwanymi piłkarzami, jakiekolwiek szanse? Ja w nich wierze i wiem,że są w stanie zagrać mecz życia w obronie i tylko na przyjęciu 4 goli w siacie się skończy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|