Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8674
Stary 03.11.2011, 20:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie gra nasz najlepszy prawy obronca (a moze i najlepszy z obroncow w ogole), najlepszy ofensywny pomocnik.. Ciekawe, juz mnie to nawet przestaje irytowac. Bo jesli Iliev nie gra aby byc w pelni sil w niedziele to sa to jakies kpiny i skandal, bo sprowadzilismy w takim razie inwalide. Czlowieka, ktory zarabiajac 250 tys Euro nie jest w stanie zagrac 2x 90 minut w tygodniu. Jesli to jest to mityczne budowanie druzyny to nie mam wiecej pytan.
a może on ich oszczędza na derby ? a ile Iliev ma lat 23 ? , niech mu sie kontuzja jakas przytrafi i co ? bedzie do końca kontraktu leczyć się , niektórym tu brakuje myślenia.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując