Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8672
Stary 03.11.2011, 20:45
Priorytetem są derby i Maaskant o tym dobrze wie, stąd Iliew czy Jovanović po perypetiach z dojazdem na ławie, taki jest zamysł trenera. Cóż, priorytety trener rozumie dobrze.

Co do składu to Brud i Wilk jako def. pomocnicy, a przed nimi Garguła, na bokach Kirm i Nunez a w ataku Biton. ... No chyba że jednak Nunez na środku a Brud na skrzydle, ale nie sądzę. A jakie jest ustawienie realne zobaczymy w meczu.

Wiosną będziemy (teoretycznie) mocni w naszej lidze, ale teraz w pucharach to tylko ambicja piłkarzy jest naszą nadzieją.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.11.2011 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując