|
Czyli nie gra nasz najlepszy prawy obronca (a moze i najlepszy z obroncow w ogole), najlepszy ofensywny pomocnik.. Ciekawe, juz mnie to nawet przestaje irytowac. Bo jesli Iliev nie gra aby byc w pelni sil w niedziele to sa to jakies kpiny i skandal, bo sprowadzilismy w takim razie inwalide. Czlowieka, ktory zarabiajac 250 tys Euro nie jest w stanie zagrac 2x 90 minut w tygodniu. Jesli to jest to mityczne budowanie druzyny to nie mam wiecej pytan.
Tesknie tylko za ubieglymi latami kiedy caly dzien czekalo sie na mecz w pucharach, myslalo o nim, liczylo na emocje, bramki, awans. Mam nadzieje, ze niedlugo to wroci.
|