Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8668
Stary 03.11.2011, 20:39
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
jesli zagramy dobry mecz to wynik mnie wali ale jesli odwalimy jakąś kaszane..to Cupial powinien z miejsca wywalic za ten jeden wielki burdel ktory jest w druzynie...
Sytuacje z Serbami i tak trzeba bezzwłocznie zbadać i rozliczyć ! To "tylko" mecz z Fulham w pucharach, w których zwykle o tej porze nas nie ma, mecz który do wiosny mógłby przedłużyć naszą egzystencje w europejskich rozgrywach a dwóch zawodników przewidzianych do pierwszej 11 nie może zagrać z powodu braków organizacyjnych.

Co gdyby zabrakło jakiś papierków na mecz o Ligę Mistrzów ?


Do tego jakieś kłótnie na treningach, ogólnie mam wrażenie że dużo rzeczy w klubie jest do góry nogami. Trzeba tupnąć nogą.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.11.2011 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując