Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8659
Stary 03.11.2011, 20:30
A może serbowie na ławce z powodu braku wiz a gdyby zagrali to moglibyśmy mieć walkowera ? niemożliwe,że Maaskant dał ich na ławke bo wczoraj nie trenowali nie wierzę
Odpowiedz cytując