tedi100 napisał(a):

|
Dla mnie z całym szacunkiem to Ty jesteś śmieszny ! jak się w kogoś wierzy to nie powinno się stawiać przeciwko niemu ... Nigdy nie postawiłem oraz nie postawię przeciwko Wiśle ! wole nie stawiać niż chcieć przegranej.
|
No i tak właśnie powinno być.A Ty kolego Kibic_1906 jak uważasz, że to co napisałem jest śmieszne to pomyliłeś strone błoń.I koniec dyskusji, nie czas i miejsce na to!WIARA!(zapamiętaj)bez odbioru