Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10367
Stary 03.11.2011, 20:18
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie z całym szacunkiem to Ty jesteś śmieszny ! jak się w kogoś wierzy to nie powinno się stawiać przeciwko niemu ... Nigdy nie postawiłem oraz nie postawię przeciwko Wiśle ! wole nie stawiać niż chcieć przegranej.
No i tak właśnie powinno być.A Ty kolego Kibic_1906 jak uważasz, że to co napisałem jest śmieszne to pomyliłeś strone błoń.I koniec dyskusji, nie czas i miejsce na to!WIARA!(zapamiętaj)bez odbioru
Odpowiedz cytując