Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8644
Stary 03.11.2011, 20:01
Ten nasz skład to sabotaż, choć pewnie ma to swoje odbicie w tym, co czeka nas w niedzielę. Maaskant chyba rezygnuje z walki o LE, chcąc ratować posadę, wygrywając derby. Myślę, że każdy z nas przełknie dzisiaj każdy wynik, bo to Derby są najważniejsze.
Odpowiedz cytując