|
Ten nasz skład to sabotaż, choć pewnie ma to swoje odbicie w tym, co czeka nas w niedzielę. Maaskant chyba rezygnuje z walki o LE, chcąc ratować posadę, wygrywając derby. Myślę, że każdy z nas przełknie dzisiaj każdy wynik, bo to Derby są najważniejsze.
|