Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2991
Stary 03.11.2011, 20:00
Jaja Druga żółta kartka dla Rumuna "miękka", a komentatorzy z Kowalem na czele twierdzą, że za to ma być czerwona.

A Kołtoń oglądając powtórkę mówi: "widać, że chciał doświadczyć młodego Legionistę".

Kartka mogła być, ale wcale nie musiała. W lidze polskiej gdyby dyktować coś takiego, drużyny kończyły by mecze w 8mkę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując