Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
_KRIS_
Senior Member
Od: 01.2004
Offline
#
24141
03.11.2011, 19:56
a kiedy kapna sie ze cos jest nie tak w tym mandacie? jesli tam pojde i mpk bedzie sie upierac ze to ja to jest mozliwe ze beda chcieli to wyjasnic w sadzie? w koncu kanary moga mnie opisac prawda? znasz podobna sytuacje?
MUAY THAI!!!
_KRIS_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _KRIS_
Znajdź inne posty napisane przez _KRIS_