bartek89TS napisał(a):

Chyba nie zgarniesz niezłej kasy...Pomyliłeś troche typy..zamiast "1" w tych dwuch meczach będą "2"!
PS Jak można stawiać przeciwko Wiśle?Wole wogóle nie postawić niż postawić przeciwko dla PIENIĘDZY..
|
Człowieku śmieszny jesteś , to jest bukmacherka a nie koncert życzeń! Jakby Wisła grała z Realem to też byś stawiał na Wisłe? w tych dw
óch meczach myślę że wygrają gospodarze. Serce i rozum ,serce i rozum..
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..