westersyl napisał(a):

Jeśli nasi dwaj Serbowie nie zagrają to nastawiam się na najgorsze. Nie dość, że są zaprawieni w takich bojach, to przede wszystkim potrafią grac w piłkę.
Mam nadzieję że nie znajdzie to potwierdzenia bo byłby to duży skandal jeśli już nim nie jest. Zawodnicy za miliony a ktoś nie potrafił dopilnować takich spraw.
Sytuacja na lotnisku jest odzwierciedleniem organizacji w naszym klubie.
|
No właśnie. Zawodnicy nie mają zajmować się takimi sprawami. Oni są tylko od grania, mają mieć zapewnione takie warunki, żeby koncentrowali się tylko na graniu.
Ktoś dał ciała i to konkretnie.