Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8636
Stary 03.11.2011, 19:18
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nasi dwaj Serbowie nie zagrają to nastawiam się na najgorsze. Nie dość, że są zaprawieni w takich bojach, to przede wszystkim potrafią grac w piłkę.
Mam nadzieję że nie znajdzie to potwierdzenia bo byłby to duży skandal jeśli już nim nie jest. Zawodnicy za miliony a ktoś nie potrafił dopilnować takich spraw.

Sytuacja na lotnisku jest odzwierciedleniem organizacji w naszym klubie.
No właśnie. Zawodnicy nie mają zajmować się takimi sprawami. Oni są tylko od grania, mają mieć zapewnione takie warunki, żeby koncentrowali się tylko na graniu.

Ktoś dał ciała i to konkretnie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując