|
Senior Member
Offline
|
#8630

03.11.2011, 18:29
|
bukaj22 napisał(a): 
bukaj22 napisał(a): 
|
Ciekawe kto się podejmie pracy z taką kadrą. Może Urban?
|
Jerzy Urban ?
Zamiast pisać nonsensy o ex-trenerze Zagłębia Lubin Janie Urbanie, lepiej nic nie pisać. Jeszcze chwila i ktoś napisze o Stefanie Majewskim ...dobra, starczy.
Co do samego trenera to wynik meczu z Cracovią i końcowa tabela w 2011 po XVII kolejce będzie decydować o to be or not to be w Wiśle Kraków Pana Maaskanta, a nie widzimisie kilku mniej ważnych piłkarzy. Ważnym argumentem , też będzie czy będzie dużo lepszy chętny na jego miejsce. Ot co, zburzyć coś łatwo, ale zbudować trudniej.
Sama konfrontacja z Fulham to tylko uwertura do derbów. LE to jednak nie LM.
Ostatnio edytowane przez milosz : 03.11.2011 o godz. 18:44.
|
|