Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8629
Stary 03.11.2011, 18:21
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to ja sie naprawdę nie chce denerwować. Chce tylko oglądać Wiślaków zapie*********ch ja boisku, chce widzieć że każdemu który tam wyjdzie będzie zależało, że każdemu sie będzie chciało. Wynik oczywiście też ważny, najlepiej zwycięstwo ale i remis może być dobry. Pamiętajmy z kim gramy. To zespół z Premiership, według mnie najlepszej ligi świata. To zespół wybiegany, mocny fizycznie a przy tym dobry technicznie. Trzeba wierzyć. TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując