|
Jeśli nasi dwaj Serbowie nie zagrają to nastawiam się na najgorsze. Nie dość, że są zaprawieni w takich bojach, to przede wszystkim potrafią grac w piłkę.
Mam nadzieję że nie znajdzie to potwierdzenia bo byłby to duży skandal jeśli już nim nie jest. Zawodnicy za miliony a ktoś nie potrafił dopilnować takich spraw.
Sytuacja na lotnisku jest odzwierciedleniem organizacji w naszym klubie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.11.2011 o godz. 18:48.
|