Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8626
Stary 03.11.2011, 17:35
Podstawa nie bronić się jak w Nikozji ( autobus w polu karnym) bo inaczej będzie pozamiatane szybciej niz nam się wydaje.Bronić pomocnikami już od środka agresywnie pressingiem-coś jak podbeskidzie z nami grać ostro żeby bali się kontuzji angole nawet kosztem żółtych kartek.
Odpowiedz cytując