|
Podstawa nie bronić się jak w Nikozji ( autobus w polu karnym) bo inaczej będzie pozamiatane szybciej niz nam się wydaje.Bronić pomocnikami już od środka agresywnie pressingiem-coś jak podbeskidzie z nami grać ostro żeby bali się kontuzji angole nawet kosztem żółtych kartek.
|