Oldpara napisał(a):

Akurat tu nie byłbym taki pewien. Lech jest cienki z kasą w tym sezonie, a tam właściciel nie chce dokładać do interesu, bo nie ma z czego. Chyba, ze sprzedadzą Rudnieva. Co innego Legia - tam kupują.
A Wisła jakąś-tam kasę powinna mieć na transfery, bo finansowo rok zapowiada sie 10x lepiej niż poprzedni (gra w LE, stosunkowo wysoka frekfencja w porównaniu z poprzednim rokiem na wynajmowanym za pół-darmo stadionie itp)
|
Nie liczyłbym na większe zakupy przed rozwiązaniem sprawy stadionu, przecież nie wiadomo w ogóle ile za to będzie klub płacił?! W dodatku miastu rozsypuje się budżet i nie wiadomo ile jeszcze trzeba, żeby dokończyć tę budowę. Poza tym w końcu mogliby jakieś centrum trenigowe zrobić i na to kasa też jest potrzebna.
No ale lewego obrońcy na etacie to my nie mamy i 400 tys to już chyba nie taki wielki zakup, więc może, może...