Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11217
Stary 03.11.2011, 17:31
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Akurat tu nie byłbym taki pewien. Lech jest cienki z kasą w tym sezonie, a tam właściciel nie chce dokładać do interesu, bo nie ma z czego. Chyba, ze sprzedadzą Rudnieva. Co innego Legia - tam kupują.

A Wisła jakąś-tam kasę powinna mieć na transfery, bo finansowo rok zapowiada sie 10x lepiej niż poprzedni (gra w LE, stosunkowo wysoka frekfencja w porównaniu z poprzednim rokiem na wynajmowanym za pół-darmo stadionie itp)
Nie liczyłbym na większe zakupy przed rozwiązaniem sprawy stadionu, przecież nie wiadomo w ogóle ile za to będzie klub płacił?! W dodatku miastu rozsypuje się budżet i nie wiadomo ile jeszcze trzeba, żeby dokończyć tę budowę. Poza tym w końcu mogliby jakieś centrum trenigowe zrobić i na to kasa też jest potrzebna.

No ale lewego obrońcy na etacie to my nie mamy i 400 tys to już chyba nie taki wielki zakup, więc może, może...
Odpowiedz cytując