4fan_player napisał(a):

|
Czy instalując łatkę 12.0.4 muszę też instalować wcześniejsze czy te wcześniejsze są zawarte w najnowszej?
|
Podbijam i :
Jakiego update`u używacie grając w niższych polskich ligach? Tego : CM_Revolution_Polska_Liga_Update_v1.0 ?
Czy są jakieś inne? Bo ten z cmrev daje tylko II i III ligę jest jakiś inny?
+
czy jest taki plik, który zmienia nazwy rozgrywek na oryginalne?