Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Kroton
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
8623
03.11.2011, 16:36
Myśl, że wygramy. Jesteśmy wzmocnieni brakiem Chaveza
Jeszcze te pokraki Jaliens i Lamey wypadną i będzie git
Kroton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kroton
Znajdź inne posty napisane przez Kroton