Orson napisał(a):

Pawlolek
a co do bramkarzy to kupować Słowika z Jagiellonii - on i Kurto dają naprawdę duży spokój na bramce.
|
Nie wiem, ja tam swojego Kuszczaka nie zamienie na Filipa

. Powklejam zaraz jakieś zdjęcia z zawodnikami/wynikami.
gówno widać, no ale już nie będę ich usuwał
Newgen z Polonii WWA
Newgen z Anglii. Ciekawe, jak się rozwinie
Newgen... ale tym razem z Francji.
Statystyki Arka Milika z Górnika. Super przebojowy, gorzej ze skutecznością. Jakby były tutaj też statystyki z LM to byłoby znacznie więcej bramek. Świetny do gry z kontry, w poprzednim sezonie 5-miesięczna kontuzja, więc nie grał od października do lutego.
Statystyki mówią same za siebie. Z poprzedniego sezonu, 1/3 występów to wejścia z ławki.
