Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5763
Stary 03.11.2011, 14:37
Orson napisał(a):Wyświetl post
Pawlolek

a co do bramkarzy to kupować Słowika z Jagiellonii - on i Kurto dają naprawdę duży spokój na bramce.
Nie wiem, ja tam swojego Kuszczaka nie zamienie na Filipa . Powklejam zaraz jakieś zdjęcia z zawodnikami/wynikami.

gówno widać, no ale już nie będę ich usuwał

Newgen z Polonii WWA




Newgen z Anglii. Ciekawe, jak się rozwinie



Newgen... ale tym razem z Francji.



Statystyki Arka Milika z Górnika. Super przebojowy, gorzej ze skutecznością. Jakby były tutaj też statystyki z LM to byłoby znacznie więcej bramek. Świetny do gry z kontry, w poprzednim sezonie 5-miesięczna kontuzja, więc nie grał od października do lutego.



Statystyki mówią same za siebie. Z poprzedniego sezonu, 1/3 występów to wejścia z ławki.


Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 03.11.2011 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując