macie moze najnowsze trykoty Wisły ?
szukam na sortitusi ale w .... duzo przeglądania
i teraz pare pytań :
dopiero wczoraj uruchomiłem grę, pierwszy dzień trwał mi jakies 3h zanim poklikałem gdzie sie da, zrobić pierwszą taktyke tez chwile trwało, bo jak kliknąłem gdzięs w zupełnie inny wątek niż kreator to gubiłem wszystko co zrobiłem
Mam pytanie czy Wy tez tak macie, szczególnie Ci co grają na orginałach bo nie zdziwie sie jak wersja piracka czymś sie będzie róznić. Otóż mityczne niby 36 sposobów rozmowy czyli tam gdzie są style :Asertywny etc
Otóz w interakcji z piłkarzem mam moge kliknąć na 1 z 6 ale w każdym mam takie same 2 odpowiedzi. Też tak macie ?
Gram w FM od chyba Cm2 ....a, a ten jest pierwszym w którym sie gubie.
E: jakimi gracie treningami ? Ja pierwszy raz chyba ever staram sie tworzyć wszystko sam, bez podpowiedzi etc, trening taktyka i wszelkie inne badziewie. Zobaczymy co z tego wyjedzie.