Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8622
Stary 03.11.2011, 12:41
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Takie pitolenie od rzeczy o wizach a wcale nie chodzi o wizy. Ale co tam tutejsi znawcy przepisów wiedzą lepiej
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Ko...wiadomosc.html

Swoją drogą to jest chore. Po co Serbom w Anglii pozwolenie na prace skoro pracują w Polsce i są na wyjeździe służbowym?
No właśnie... skoro nie mają pozwoleń na pracę w UK to nie mogą też pracować w PL, w związku z tym, Wisła od początku sezonu powinna dostać walkowery

Ej, na prawdę wierzysz w historyjkę z pozwoleniami? Zresztą jak jest napisane poniżej, co z pozostałymi którzy są z poza europy?

Co więcej, pofatygowałem się i znalazłem informację, że wizy do całej UE nie są wymagane dla obywaleli Hondurasu, Kostaryki, Izraela i Argentyny (oczywiście nie należy tego wiązać z pozwoleniem na pracę, bo to inna kwestia)

Serbowie potrzebują wizy do PL, co otwiera im drogę do podróży po Schengen, ale nie do UK czy Irlandii!!!

Oto cytat ze strony naszego MSZ:
Ponadto przypominamy, że przekraczanie granic Schengen celem wjazdu do innych państw Unii Europejskiej (nie będących członkami Schengen)przez obywateli państw trzecich zamieszkałych na stałe w Polsce w dalszym ciągu odbywa się na podstawie ważnego paszportu i wizy, jeżeli jest wymagana.

PS
Kominek, nie popadajmy w paranoję...
Powód: nadgorliwość moda
Ostatnio edytowane przez salek : 03.11.2011 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując