Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15347
Stary 03.11.2011, 12:20
Przecież to normalne w każdym zespole ,że dochodzi do tarć i to wbrew temu co się wydaje dobre zjawisko, zawodnikami czasami trzeba wstrząsnąć żeby wyzwolić w nich dodatkowe pokłady energii. Raz wyrzuci Lamey'a , innym razem zbeształ Bunozę a na konferencjach wstawia się za zawodnikami. Tak to powinno od profesjonalnej wyglądać, trochę to odmienne od tego do czego nas polscy szkoleniowcy przyzywczaili
Odpowiedz cytując