|
w związku z dzisiejszym meczem mam lekkie deja vu -tzn. rozum podpowiada 3,4 zero, a serce 1-1, tak jak to miało miejsce przed spotkaniem na R22, i nieważne przy tym był atut własnego boiska bo niestety to już nie ta sama "Twierdza" co kiedyś. Jak widać pomyliłem się i jednak (na szczęście) wygraliśmy. Dziś czuje się dokładnie tak samo jak przed 2 tygodniami i do tego gramy na wyjeździe.
Ale jak napisał Ajax - od czego jest się kibicem ? Nic nie wskazuje na nasz dobry wynik, mimo wszystko wierzę i jestem dobrej myśli.
|