Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8617
Stary 03.11.2011, 11:28
@dynek.pl Teraz Maaskant też nie ma kogo z ławki wpuścić ze względu na kontuzję jest problem żeby wszystkie miejsca na ławce zająć.

Fakty przemawiają za Masskantem.

Zawsze jest tak że trener jest be i trzeba go wywalić żeby po 2 latach żałować że wtedy było lepiej.

Dziś zobaczymy - realnie patrząc Fulham nas rozjedzie.

Ale od czego jest się kibicem?
Odpowiedz cytując