@dynek.pl Teraz Maaskant też nie ma kogo z ławki wpuścić ze względu na kontuzję jest problem żeby wszystkie miejsca na ławce zająć.
Fakty przemawiają za Masskantem.
Zawsze jest tak że trener jest be i trzeba go wywalić żeby po 2 latach żałować że wtedy było lepiej.
Dziś zobaczymy - realnie patrząc Fulham nas rozjedzie.
Ale od czego jest się kibicem?
