Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 03.11.2011, 11:27
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
siemano, na przyszłosc sprawdzaj tematy bo jak już Ci napisali jest juz taki



To jest jakiś dramat, po 30tu minutach niema siły biegać...
po 2 jak sie gra na stadionie Poloni W to na trybunach są flagi Groclinu
I ogólnie, w wersji ang komentator wymawia tylko nazwiska Lameya Jaliensa i Ilieva
ogólnie Fifka na + dobrze sie gra, duzo lepsza od 2011
Pozdro
To się nazywa REALIZM ;]
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując