Oldpara napisał(a):

Mam nadzieje, że chodziło o to, że trzon drużyny już mamy. Nie trzeba kupować 10 nowych zawodników, jak to miało miejsce rok temu. Natomiast dziury w obronie nie da się ukryć, i tu liczę na wzmocnienia.
Atak i środek pola, przy założeniu że kontuzjowany jest tylko 1-2 piłkarzy a nie 8 wygląda całkiem dobrze na Ekstraklasę a i na Europę kształutje na poziomie solidnego średniaka. Żeby mieć coś więcej w tych formacjach, to już trzeba zacząć wydawać na piłkarzy kwoty powyżej 1 mln EUR, i płacić im tyle, więc bez szans w naszych warunkach.
|
Powiedzmy, że zdrowi Biton i Genkow załatwią nam problem ataku.
Ale w pomocy - moim zdaniem - potrzebujemy co najmniej jednego, kreatywnego, klasycznego playmekera. Poza tym Sobol i Ivica swoje lata mają i lepsi już nie będą. Tu też powinniśmy już powoli myśleć o następcach.
Ale ok - powiedzmy, że w skali kraju ten skład powinien wystarczyć na zdobycie MP.
Ale za to w obronie "na już" potrzebnych jest 3 klasowych piłkarzy:
Lewy obrońca i dwóch stoperów.
Jaliens z Lameyem w mojej ocenie lepiej grać nie będą i są słabym punktem tej formacji. Liczę natomiast na powrót do formy Chaveza. Paljic i Diaz nie nadają się na lewą obronę. Zostaje tylko Marko, który z powodzeniem może grać na prawej stronie.