Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11215
Stary 03.11.2011, 11:01
willow napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Basałaj zapowiadał w jednym z wywiadów, że koniec z większymi zakupami, teraz tylko "kosmetyka".
Nie wiem, co on rozumie pod pojęciem "kosmetyka", ale ja bym na więcej niż 2 piłkarzy nie liczył...
Mam nadzieje, że chodziło o to, że trzon drużyny już mamy. Nie trzeba kupować 10 nowych zawodników, jak to miało miejsce rok temu. Natomiast dziury w obronie nie da się ukryć, i tu liczę na wzmocnienia.

Atak i środek pola, przy założeniu że kontuzjowany jest tylko 1-2 piłkarzy a nie 8 wygląda całkiem dobrze na Ekstraklasę a i na Europę kształutje na poziomie solidnego średniaka. Żeby mieć coś więcej w tych formacjach, to już trzeba zacząć wydawać na piłkarzy kwoty powyżej 1 mln EUR, i płacić im tyle, więc bez szans w naszych warunkach.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując