|
Wizy dla sportowców,zakrawa to trochę na relikt. To całe zamieszanie może wyjść to nam na dobre. Lepsi Iliev i Jovanovic wypoczęci na derby i ligę, niż poobijani po treningu strzeleckim Fulham. Jeszcze by jakąś kontuzję załapali,a po co to komu?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|