Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17466
Stary 03.11.2011, 10:27
gniewko napisał(a):Wyświetl post
to co uwazacie ze jak ktokolwiek kupi jakis klub teraz to juz dwie Amiki. ludzie opanujta sie! to jak juz ktos tam napisal nie Legia ale Daewoo ale rowniez nie Wisla ale Kabel (hehe). nom wiec wlasnie.
Brednie zawsze można pisać. Miała Wisła w nazwie to co napisałeś ? A Legia miała . Taka mała różnica. Trochę szacunku do naszego klubu i jego historii. No chyba, że cię przywiało zza Błoń ?
Odpowiedz cytując