gniewko napisał(a):

|
to co uwazacie ze jak ktokolwiek kupi jakis klub teraz to juz dwie Amiki. ludzie opanujta sie! to jak juz ktos tam napisal nie Legia ale Daewoo ale rowniez nie Wisla ale Kabel (hehe). nom wiec wlasnie.
|
Brednie zawsze można pisać. Miała Wisła w nazwie to co napisałeś ? A Legia miała . Taka mała różnica. Trochę szacunku do naszego klubu i jego historii. No chyba, że cię przywiało zza Błoń ?