Gwiaździsty napisał(a):

|
Łatwiej jest udzielać licznych wywiadów i pleść bajki w wywiadach niz normalnie, solidnie pracować. Chociaz w razie czego Maaskant będzie miał wymówkę, że to przez brak trenningu 3 piłkarzy.
|
Nie no kurva, to może też wina Maskaanta? Chłop jest w 100% lojalny wobec Wisły, zamiast kurvować i pluć we własne gniazdo, że w takich warunkach - bez organizacji, bez boisk treningowych, bez sztabu medycznego pracować sie nie da, on z uśmiechem odpowiada dziennikarzowi, że jak trzeba będzie grać w 14 to będą grać o zwycięstwo to jeszcze mu się od kibiców zbiera. Probierz już by narzekał, że nawet na Białorusi jest lepiej, a Maskaant zapierdala i robi swoje.
Naprawdę mam do niego coraz wiekszy szacunek.