Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8611
Stary 03.11.2011, 10:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Łatwiej jest udzielać licznych wywiadów i pleść bajki w wywiadach niz normalnie, solidnie pracować. Chociaz w razie czego Maaskant będzie miał wymówkę, że to przez brak trenningu 3 piłkarzy.
Nie no kurva, to może też wina Maskaanta? Chłop jest w 100% lojalny wobec Wisły, zamiast kurvować i pluć we własne gniazdo, że w takich warunkach - bez organizacji, bez boisk treningowych, bez sztabu medycznego pracować sie nie da, on z uśmiechem odpowiada dziennikarzowi, że jak trzeba będzie grać w 14 to będą grać o zwycięstwo to jeszcze mu się od kibiców zbiera. Probierz już by narzekał, że nawet na Białorusi jest lepiej, a Maskaant zapierdala i robi swoje.

Naprawdę mam do niego coraz wiekszy szacunek.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując