Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8610
Stary 03.11.2011, 10:10
Ciekaw jestem, czy doczekamy się wyjaśnienia, kto w klubie zaspał/zapomniał załatwić wizy dla piłkarzy z Bałkanów. To wydarzenie pokazuje jaka amatorszczyzna panuje w obecnym kierownictwie klubu. Łatwiej jest udzielać licznych wywiadów i pleść bajki w wywiadach niz normalnie, solidnie pracować. Chociaz w razie czego Maaskant będzie miał wymówkę, że to przez brak trenningu 3 piłkarzy.
Odpowiedz cytując